Digitale WPS: dWPS'en overzetten naar het lasapparaat

Digitale WPS'en worden aangemaakt met WeldEye en gekopieerd naar het lasapparaat via internet of via een USB-stick. Zie voor meer informatie over WeldEye Inleiding voor WeldEye en www.weldeye.com.

De WPS'en moeten in WeldEye zijn goedgekeurd voordat ze kunnen worden overgezet naar het lasapparaat.

Lasapparaten worden op WeldEye aangesloten via de instellingen van WeldEye. Daarvoor hebt u het serienummer en de beveiligingscode op het typeplaatje van de X8 Power Source nodig. Meer gedetailleerde aanwijzingen vindt u in de WeldEye-help. Nadat het lasapparaat is aangesloten op WeldEye, worden de WPS'en binnen een uur automatisch overgezet naar het lasapparaat. Wanneer nieuwe WPS'en worden aangemaakt, worden deze automatisch binnen 15 minuten na goedkeuring van de WPS overgezet naar het lasapparaat, mits het lasapparaat online is.

Zie voor informatie over het aansluiten van het lasapparaat op het internet Verbinding maken met Kemppi-clouddiensten.

Alle lasapparaten van het bedrijf kunnen worden aangesloten op WeldEye. U kunt een lijst zien met alle aangesloten apparaten. Als ook My Fleet wordt gebruikt, gebruiken de diensten dezelfde lijst met apparaten. Zie Over My Fleet voor meer informatie over My Fleet.

dWPS'en overzetten zonder verbinding met Kemppi-clouddiensten

1. Open een WPS in WeldEye.
2. Klik op het lasapparaatpictogram in de werkbalk.

3. Er wordt een dialoogvenster geopend. Klik op dWPS downloaden. U krijgt de WPS als een bestand.
4. Sla de WPS op op een USB-stick.
5. Steek de USB-stick in de USB-poort van de X8 Power Source. Alle WPS'en op de USB-stick worden opgeslagen in het lasapparaat en komen dan voor in de WPS-lijsten, nadat u de overdracht hebt bevestigd via de Control Pad.