Schermen van de Control Pad: Kanaal
Lasparameters worden opgeslagen in geheugenkanalen. Het geheugenkanaal geeft dezelfde informatie weer als de lasparameters in het scherm Lassen. Om een kanaal te gaan gebruiken, beweegt u de focus ernaartoe. Elke gebruiker heeft zijn eigen geheugenkanalen.
Afbeelding: Het Kanaal-scherm
Om de lasparameters aan te passen van het kanaal dat de focus heeft, drukt u op de Menu- of Instellingen-toets. Wanneer u een parameter aanpast, kantelt het nummer van het geheugenkanaal naar rechts, wat aangeeft dat de weergegeven instellingen verschillen van de opgeslagen instellingen.
Een WPS bepaalt een reeks waarden voor lasparameters. Als een WPS wordt gebruikt om een geheugenkanaal aan te maken, worden de parameters in het midden van het bereik ingesteld.