WeldEye

Voor het gebruik van deze WeldEye-functie en cloudservice zijn een up-to-date Master M 358-apparaat en een geldig Kemppi WeldEye Quality Management-abonnement vereist. Voor meer informatie over WeldEye, zie weldeye.com of neem contact op met uw Kemppi-vertegenwoordiger.

De WeldEye-functie in de Master M 358-apparatuur is ontworpen voor gebruik bij het kwaliteitsbeheer van lassen. Dit omvat cloudgebaseerde tracering van de laswerkzaamheden die met de lasapparatuur worden uitgevoerd.

Enkele hoogtepunten van de functie:

Werkopdrachten
Rapportage over voltooiing van werkzaamheden en warmte-inbreng
Verificatie van lasprocedurespecificatie (WPS).
Verificatie van lasserkwalificatie.

De ingebouwde WeldEye-functie verzamelt en geeft lasgegevens door en houdt deze gesynchroniseerd tussen de lasapparatuur en de WeldEye cloudservice. De WeldEye-cloudservice is toegankelijk via een desktopcomputer en een internetbrowser.

>>  Om de WeldEye-functie te kunnen gebruiken, moet de apparatuur met internet verbonden zijn via de ingebouwde draadloze verbinding (WLAN). Zie Draadloze verbinding (WLAN) voor instructies.

>>  Raadpleeg Functiepaneel: WeldEye om de WeldEye-functie te gebruiken.

 

Andere WeldEye-opties met de Master M 358-uitrusting:

>>  Digitale lasprocedurespecificatie (dWPS)

>>  WeldEye ArcVision

>>  WeldEye met DCM.